دزدگیر هایک ویژن و انواع آن

دزدگیر هایک ویژن و انواع آن

برای کنترل انواع امور امنیتی و نظارتی می توانید از دزدگیر هایک ویژن کمک بگیرید، چرا که یکی از محصولات بسیار خوب شرکت هایک ویژن همین دزدگیر ها می باشند. برای افزایش امنیت محیط مورد نظرتان و جلوگیری از ورود سارقین و اشخاص غیر مجاز دزدگیر هایک ویژن بسیار کارآمد می باشد. در این مقاله از سایت امن الکترونیک که فروشگاه بزرگ فروش و نصب دوربین هایک ویژن در رشت است، قصد داریم به معرفی انواع دزدگیر هایک ویژن و مزایای آن بپردازیم، بنابراین تا پایان این مبحث همراه ما باشید.

انواع مختلفی از دزدگیر های هایک ویژن وجود دارد که با توجه به نیاز و محیط مورد نظر شما یکی از آن ها را می توانید انتخاب و خریداری نمایید. هر دزدگیر هایک ویژن ویژگی مختص به خود را دارد که در نهایت امکانات متفاوت از بقیه را ارائه می دهد.

دزدگیر هایک ویژن از نوع بی سیم

امنیت یک محیط کوچک با وجود این دزدگیر افزایش می یابد و از طریق برنامه ی هایک کانکت می توان آن را به دوربین مداربسته متصل نمود. با تنظیماتی که در دوربین اعمال می شود در زمان عبور عبور افراد ناشناس پیامی برای دوربین ارسال می شود و دوربین نیز این پیام را برای دزدگیر می فرستد و آلارم آن به صدا در می آید. آگاهی صاحب دوربین و دزدگیر از این قضایا در مدت زمان کوتاهی انجام می شود. دزدگیر بی سیم هایک ویژن در رشت پشتیبانی بالایی در مورد انواع لوازم و ورودی های امنیتی دارد.

دزدگیر هایک ویژن

دزدگیر هایک ویژن از نوع سیمی

این نوع دزدگیر ها برای مکان های مختلفی استفاده می شوند و به راحتی می توان برای محیط های وسیع تر آن ها را به کار برد. از آن جایی که دزدگیر سیمی دارای قطعات سنگین و قوی تری است به راحتی می توان از آن امنیت مکان های بزرگ را به صورت چندگانه اعمال نمود. یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود این دزدگیر ها با قدرت بیشتری امنیت را ایجاد کنند وجود دو نسخه ی استاندارد و M-BUS در صفحه کنترل و برد این دزدگیرهای سیمی است. این دزدگیرها با انواع سیستم های مداربسته ادغام می شوند اما اگر امنیت بیشتری می خواهید چه بهتر که دزدگیر هایک ویژن با دوربین مداربسته مدل هایک ویژن مرتبط شود. در نتیجه با وجود دو نوع سیمی و بدون سیم دزدگیر شما می توانید امنیت محیط مورد نظر خود را تامین نمایید و نکته ی قابل توجه این است که هر دو مدل دزدگیر هایک ویژن با هر نوع سیستم نظارتی و امنیتی قابل ادغام و ارتباط می باشد. برای خرید انواع دوربین مداربسته رشت و ادغام با دزدگیر مورد نظرتان وارد بخش فروشگاهی ما در همین سایت شوید.

مزایای دزدگیر هایک ویژن

دزدگیر یکی از تجهیزات قدرتمند امنیت به حساب می آید. و وجود ویژگی ها و مزایای خوب آن ها باعث شده تا اکثر افرادی که دوربین مداربسته داردند به فکر تهیه دزدگیر نیز باشند. در ادامه چند مورد از مزایای این دزدگیر ها را برایتان شرح می دهیم:

1. کاربردی برای مکان های مختلف

یکی از مزایای دزدگیر این است که برای هر محیطی می توانید آن را تهیه کنید. در محیط های مسکونی، اداری، تجاری این نوع دزدگیر ها قابل نصب و اجرا هستند. البته که برای محیط های خیلی بزرگ به خاطر پیشرفته بودن قطعات از این دزدگیر ها می توان استفاده نمود مثلا فروشگاه ها و پاساژ های بزرگ و همچنین بانک ها با وجود این دزدگیر ها امنیت بیشتری را تجربه خواهند کرد.

2. ارتباط سریع با سیستم مرکزی

ارتباط با سیستم مرکزی توسط دزدگیر به سرعت بالا و دقت زیادی انجام می گیرد. در واقع به زمان کمی نیاز است از وقتی که دوربین شروع به نظارت می کند و قرار است به سیستم مرکزی وصل شود. و همچنین اتصال به دو سیستم مرکزی توسط این دزدگیر ها امکان پذیر می باشد.

3. اتصال به دوربین مداربسته

امن الکترونیکادغام خوب و درست دزدگیر ها به دوربین مداربسته هایک ویژن باعث می شود امنیت و نظارت هم با سرعت بیشتری و هم به طور صحیح انجام بگیرد. به طور کلی عملکرد دوربین و دزدگیر باهم و به کمک هم بهتر پیش می رود. از طرفی در هنگام ضبط تصاویر توسط دوربین مداربسته اگر مورد مشکوکی دیده شود دوربین به دزدگیر پیام می دهد و دزدگیر آلارم خطر را به صدا در می آورد.

4. نظارت راحت و آسان

با وجود دزدگیر هایک ویژن و نرم افزار های پیشرفته در آن ها نظارت برای کاربر بسیار راحت و آسان خواهد شد.

5. دارای عملکرد و امکانات متفاوت

به امکانات دیگری علاوه بر امنیت توسط دزدگیر می توان رسید که تشخیص شکستگی شیشه یکی از آن ها می باشد. چون فناوری های به روز در این دزدگیر ها به کار رفته شما به سطح بالایی از امنیت دست خواهید یافت و هیچ موردی وجود ندارد که از چشم دزدگیر پیدا نماند.

سخن پایانی

ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید امیدواریم برایتان مفید واقع شده باشد برای نصب دوربین مداربسته هایک ویژن و تهیه انواع تجهیزات لازم جهت برقراری سیستم های امنیتی برای محیط کار و یا منزل خود با کارشناسان ما از طریق سایت امن الکترونیک در ارتباط باشید. روز و روزگارتان خوش

  • rojan
  • خرداد 4, 1402
  • 299 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه