دوربین هیت مپ

نقشه گرمایی دوربین مداربسته هایک ویژن

در دوربین های مدل جدید هایک ویژن تکنولوژی هایی به کار رفته است که الگوهای رفتاری مشتریانی که به مراکز تجاری رفت و آمد می کنند را تجزیه و تحلیل می نماید، از این رو کاربران برای کسب اطلاعات مفید از مکان های پر رفت و آمد از قابلیت نقشه ی گرمایی دوربین های مداربسته یا هیپ مت استفاده می کنند.
در این مقاله از سایت امن الکترونیک همراه ما باشید تا به بررسی عملکرد و ویژگی های نقشه گرمایی دوربین های مداربسته هایک ویژن در رشت بپردازیم. چنانچه قصد خرید دوربین های هایک ویژن و هایلوک را دارید وارد بخش فروشگاهی همین سایت شوید.

نحوه عملکرد نقشه گرمایی دوربین مداربسته هایک ویژن

در طی گذر زمان مسیر رفتاری و حرکتی مشتری توسط تکنولوژی موجود در دوربین های حرارتی قابل ثبت می باشد. این الگوهای رفتاری اطلاعاتی را می دهند که به شکل نمودار زمانی و مکانی قابل نمایش در انواع رنگ های سبز، آبی، زرد، قرمز می باشند. در نرم افزار مربوطه پارامترهایی تعریف می شود که معنی هر کدام از رنگ ها را بدانید. مثلا برای مناطقی که بازدیدکم است رنگ آبی روشن شده و در مناطقی که رنگ قرمز مشخص است یعنی تراکم در آن جا زیاد است. نمودار های روزانه، هفتگی و ماهانه علاوه بر نقشه آماری ارائه می شوند به این صورت که برای نشان دادن تراکم جمعیت در هر ساعت و لحظه از نمودار روزانه استفاده می شود، اما در نمودار هفتگی و روزانه بازدید و تراکم جمعیت در هر روز نشان داده می شود. از این رو برای بهبود خدمات از اعداد بدست آمده توسط آمار هر ساعت و هر روز کمک گرفته و این باعث می شود حضور کارمندان در چه ساعت و چه مکانی ضروری تر می باشد و همچنین می توان مشخص کرد که کالای مورد نظر در کدام مان از مرکز های تجاری چیده و آماده ی فروش شود.

کاربرد نقشه گرمایی دوربین مداربسته

مناطق و بخش های شلوغ یک مرکز تجاری توسط این قابلیت شناسایی و مشخص می شود که باعث می شود که نحوه ی چیدمان محصولات و کالاهای فروشگاه قابل مدیریت و کنترل باشد.  اینگونه می توان در جاهایی که رفت و آمد بیشتر و بهتر در معرض دید مشتری می باشد اجناس را چید. بدین ترتیب آگاهی از الگوهای رفتاری مشتری و میزان تردد در یک فروشگاه می تواند با توجه به نیاز مشتری تاثیر بالایی در نحوه ی ارائه ی خدمات و مدیریت اجناس داشته باشد. شما می توانید شلوغ ترین قسمتی که در فروشگاه شما قرار است ایجاد شود را با نصب دوربین مداربسته ی هایک ویژن با قابلیت هیت مپ را بدست آورید. در نهایت شما با وجود این قابلیت متوجه می شوید که که علاقه مندی مشتری شما به کدام قسمت از فروشگاه مربوط است و علت آن را پیدا می کنید. دوربین هایک ویژن در رشت جزء پرطرفدارترین و پرفروش ترین دوربین در استان گیلان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره برای خرید با کارشناسان امن الکترونیک در ارتباط باشید.

دوربین مداربسته هیپ مت

مزیت نقشه گرمایی دوربین مداربسته هایک ویژن

1. مشخص کردن محل های کم تردد و پرتردد و بهره گیری از این قابلیت برای چیدمان اجناس فروشگاه.

2. تغییر دکوراسیون برای بازدید مشتری از قسمت های پر رفت و آمد فروشگاه.

3. برنامه ریزی و زمانبندی برای فروش اجناس و نمایش کالا در مکان های پرفروش.

بررسی مفید بودن بنر تبلیغاتی با کمک نقشه گرمایی

شما با وجود قابلیت هیت مپ در دوربین مداربسته ای که در مکان بیلبورد تبلیغاتی خود نصب کرده اید، می توانید مطلع این موضوع شوید که چه تعدادی از افراد در مقابل تابلوی شما متوقف شده و از آن بازدید کرده اند. وقتی تبلیغات شما موفقیت آمیز خواهد بود و اثر بخشی بالایی خواهد داشت که نقشه گرمایی دوربین در قسمت هایی که بیلبورد شما است به رنگ قرمز در آمده باشد.

سخن پایانی

همانطور که گفته شد با قابلیت نقشه گرمایی دوربین مداربسته هایک ویژن مناطق شلوغ و یا خلوت محل فعالیتتان را می توانید شناسایی نمایید و اینگونه می توانید از زمان هایی که فروشگاهتان شلوغ می شود آگاه شده و از نیروی کمکی برای ارئه خدمات بهتر استفاده نمایید. امن الکترونیک برترین فروشگاه ارائه دهنده ی انواع دوربین مداربسته هایک ویژن در رشت می باشد جهت آشنایی بیشتر با این مجموعه از سایت دیدن فرمایید.

  • rojan
  • خرداد 9, 1402
  • 461 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه