امنیت خانه

۱۱ راه برای محافظت از خانه هنگام تعطیلات

آیا قصد دارید برای تعطیلات مرخصی بگیرید ؟ خب ، گرفتن مرخصی هم از محل کار راهی عالی و فرصتی برای استراحت یا تفریح است. اما ، این همراه با نکات زیادی است که شما باید آن ها را در نظر بگیرید. و البته ، در حالی که حضور ندارید ، باید خانه خود را ایمن کنید.

این یک تعطیلات کوتاه باشد یا طولانی ، شما باید اقدامات احتیاطی را برای اطمینان از ایمنی اموال و سایر وسایل خود در خانه انجام دهید.

در رابطه با این ، در اینجا برخی از نکات مهم و در عین حال ساده وجود دارد که باید قبل از سفر برای یک تعطیلات کوتاه مدت یا طولانی به خاطر بسپارید . ثابت شده است که این ۱۱ روش برای جلوگیری از سرقت و ورود غیر مجاز بسیار مفید است.

۱. علامتی بگذارید که انگار شخصی در خانه است .

اطمینان حاصل کنید که صدای متوسط ​​یا کمی در خانه وجود دارد زیرا همین ممکن است باعث ناامیدی همه سارقین شود. این تصور ایجاد می شود که شخصی در خانه است. این نیز یک روش ساده و موثر برای منصرف کردن سارقین از ورود غیر مجاز به ملک شما است

همچنین می توانید با هشدار زمانی یا تایمر چراغ های خود را در خانه روشن کنید . علاوه بر این ، شما می توانید رادیو و تلویزیون را روی یک زمان مشخص برای همه آن چراغ ها و سر و صدای معمولی تنظیم کنید . کسی را استخدام کنید تا حداقل یک یا دو بار در هفته چمن های شما را برش بزند. در فصل زمستان ، می توانید کسی را استخدام کنید تا برف را پاک کند .

۲. تاریخ تعطیلات خود را اعلام نکنید !

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که اغلب جزئیات تعطیلات خود را اعلام می کنید؟ اگر بله ، همه آن افراد بد ممکن است فقط وارد خانه شما شوند . ممکن است همه در رسانه های اجتماعی از این موضوع مطلع شوند.

به خاطر داشته باشید ارسال چنین اطلاعاتی به صورت آنلاین به معنای به خطر انداختن دارایی شما است. قرار دادن یک تابلو در بیرون از خانه به راحتی مانند این است که بگویید “من خانه نیستم ، سارقین خوش آمدید!” .  همچنین بهتر است در مورد سفر ذکر شود . اما ، این تا زمانی است که شما بالاخره برگردید. به خاطر داشته باشید که امروزه سارقین ترجیح می دهند افرادی را که به راحتی در حالت تعطیلات هستند هدف قرار دهند .

۳. کلید یدکی را در اختیار شخصی که به او اعتماد دارید ، بگذارید !

به شما توصیه می شود اطلاعات تماس سفر خود را به هر یک از اعضای خانواده ، همسایه یا دوستی که به او اعتماد دارید ارائه دهید . به این ترتیب ، آنها می توانند به ویژه در شرایط اضطراری با شما تماس بگیرند . در صورت امکان ، خوب است که از یک فرد معتمد بخواهید که هر از گاهی خانه شما را نظارت کند یا به خانه شما سر بزند . این به عنوان یک موقعیت برد-برد عمل خواهد کرد.

کلید یدکی ، ساخت حرفه ای کلید یدکی فقط با الو کلید 1763 تماس بگیرید

۴- به یاد داشته باشید که همه وسایل را از برق بکشید !

فراموش نکنید که قبل از خروج از خانه لوازم را از پریز برق جدا کنید ، به جز وسایل موجود در تایمر . این تنها راه برای اطمینان از محافظت از خانه شما در برابر هرگونه افزایش هزینه برق و آتش سوزی است. جدا از هدف ایمنی ، جدا کردن برخی از وسایل از برق در حالی که دور هستید در صرفه جویی در هزینه بیشتر به شما کمک می کند.

۵- با شرکت ارائه دهنده خدمات امنیت خود خود صحبت کنید .

مهم است که شما با شرکت ارائه دهنده خدمات امنیت خانه خود تماس بگیرید تا به آنها بگویید که شما آنجا را ترک خواهید کرد. فراموش نکنید که تمام دزدگیرهای پنجره و در باید کار کنند. هنگام تعطیلات این موارد نیز باید آماده باشند.

با تماس با آنها ، در باره تنظیم هشدارهای خود در خانه راهنمایی خواهید شد. همچنین اگر با آنها تماس بگیرید تا عملکرد کلی هشدارهای خود را بررسی کنید نیز خوب است . به این ترتیب می دانید که کدام یک از این هشدارها به خوبی کار می کنند.

۶. یک سیستم امنیتی خانه نصب کنید

آمارها نشان می دهد که خانه های فاقد سیستم امنیتی ۳ برابر بیشتر مورد سرقت قرار می گیرند. ما پیشنهاد می کنیم یک سیستم امنیتی نظارتی و حفاظتی نصب کنید زیرا قادر خواهید بود ویدیوی زنده خانه خود را بر روی تلفن خود مشاهده کرده و هشدارهای حمله را دریافت کنید.

۷. وسایل و اشیای قیمتی خود را در جای امن نگه دارید

آیا می خواهید بیشتر از مسافرت تعطیلات خود به تنهایی لذت ببرید یا با همراهان؟ مطمئناً شما می خواهید تعطیلاتی به یادماندنی و بدون استرس داشته باشید. خوب ، شما می توانید بیشتر از تعطیلات خود لذت ببرید. این به این دلیل ساده است که شما از ابتدا می دانید که اموال شما در برابر صدمه و ورود غیرمجاز محافظت می شود.

با اطمینان از اینکه همه اشیا با ارزش شما در خانه در امن ترین مکان خود قرار گرفته اند ، از تعطیلات خود لذت ببرید. خوب ، شما می توانید با استفاده از تمام اقدامات امنیتی به راحتی همه اشیا با ارزش خود را ایمن کنید. صرف نظر از یک سفر کوتاه یا طولانی ، اطمینان حاصل کنید که تمام اسناد مهم ، اسناد حساس ، وصیت نامه ها ، جواهرات و سایر اشیا با ارزش را در یک منطقه امن و ضد آتش امن نگهداری کنید .

۸- درها ، پنجره ها و سایر ورودی های خانه خود را بررسی کنید

برای شما ضروری است که عملکرد همه درها ، پنجره ها و نقاط ورودی در اطراف خانه خود را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که ورود سارقین به خانه شما سخت است. ابزارهای امنیتی لازم و اضافی را در ورودی های مختلف خانه خود قرار دهید.

۹. پرده های خود را درست مانند زمانی که در خانه هستید قرار دهید

آیا بهتر است قبل از ترک پرده های خود را ببندید یا باز کنید؟ با بستن پرده هایتان ، این امر به شما کمک می کند تا افراد در مورد خانه شما نظارت دقیق نکنند. این همچنین کمک می کند تا آن افراد (پلیس ، همسایگان و دوستان) از نظارت بر خانه شما جلوگیری کنند. بنابراین ، این به سادگی ایده خوبی است که نباید از آن چشم بپوشید . به خاطر داشته باشید که تغییرات محسوس ممکن است به سارقین اشاره کند که شما در خانه نیستید.

۱۰. از کسی بخواهید که نامه های شما را کنترل کند .

با وجود همه آن قبض های انباشته شده در خانه شما ، این ها می توانند اشاره ای به سارقین کنند که هیچ کس در خانه شما نیست. برای شما ضروری است که از یک دوست بخواهید قبض های شما را نیز کنترل کند . بهتر از این ، شرکتی را که مسئول تحویل قبض است ، مطلع کنید.

۱۱. فراموش نکنید که کلید یدکی را به بیرون منتقل کنید

غریزه معمول سارقین بررسی کلید یدکی است. بنابراین مهم است که کلید یدکی خود را قبل از بیرون رفتن یا سفر برای تعطیلات خارج کنید.

اکنون ، شما در مورد راه های محافظت از خانه خود در هنگام تعطیلات بیشتر یاد گرفته اید!

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

محصولات