امنیت خانه

۱۰ روش همه جانبه برای ایمن سازی درب جلو در خانه خود

آمار نشان می دهد که نزدیک به ۶۶ درصد از کل سرقت ها سرقت از طریق درب ورودی است. بنابراین ، ایمن سازی درب ورودی یکی از مهمترین موارد ایمنی در خانه است. این می تواند از ورود مزاحمان به خانه یا آپارتمان شما جلوگیری کند و شما و افرادی را که در خانه شما زندگی می کنند ، ایمن و مطمئن نگه دارد.

متأسفانه ، بسیاری از املاک درب مناسبی ندارند. این باعث می شود احتمال ورود به خانه را افزایش یابد . خبر خوب این است که راه های زیادی برای ایمنی ورود از طریق  درب منزل شما در مقابل لگد زدن توسط سارقین وجود دارد.

امنیت درب جلو

۱۰ راه برای محافظت از درهای جلو در برابر شکستن در خانه شما

قفل و ایمن نگه داشتن درب ورودی نقش اصلی را در ایمن نگه داشتن خانه دارد. ما به شما نحوه محافظت از درب ورودی خود را به ۱۰ روش نشان خواهیم داد ، یکی از آنها نصب دوربین مداربسته امنیتی درب جلو است . برخی از این نکات در مورد امنیت درب پشت نیز اعمال می شود ، از جمله ایمن سازی استحکام درب ، قفل ها ، لولاها و قاب .

راه ۱. در وهله اول از دسترسی بازدید کنندگان به درب جلو خود جلوگیری کنید

در صورت امکان ، درب ورودی منزل شما نباید آخرین خط دفاعی باشد. در عوض ، داشتن نوعی درب یا درب امنیتی که به افراد اجازه داده می شود قبل از ورود به درب ورودی منزل ، موثرتر است. این سیستم برای خانه های بزرگتر دارای دروازه های امنیتی است که شامل سیستم دوربین مدار بسته و سیستم داخلی است.

از درب جلو محافظت کنید

روش ۲. نوع مناسب درب را خریداری کنید: فلزی ، چوبی یا شیشه ای

بسیاری از افراد بیش از اینکه از سیستم های امنیتی ایمنی و امنیتی که ایجاد می کند ، بیشتر نگران سبک و رنگ درب هستند . این یک اشتباه بزرگ است و می تواند در آینده هزینه بر باشد. برخی از درهای قدیمی توخالی هستند ، بنابراین مهم است که این مورد را بررسی کنید و دریابید که درهای موجود شما چقدر قوی هستند. در صورت نیاز به تعویض ، باید مطمئن شوید که درهای جدید از مواد با کیفیت بالا مانند فلز ، فایبرگلاس ساخته شده اند.

  • درب های فلزی یا استیل اغلب از نظر ضریب عایق بودن به عنوان بهترین انتخاب برای امنیت درب خارجی در نظر گرفته می شوند.
  • درهای ورودی چوبی نیز برای محافظت از خانه شما مناسب هستند ، اما اطمینان حاصل کنید که از استحکام و مقاومت کافی برخوردار باشد.
  • درهای شیشه ای توصیه نمی شود که به عنوان درهای جلو نصب شوند ، زیرا تخریب آنها آسان است. اما اگر استفاده از این نوع را ترجیح می دهید ، اطمینان حاصل کنید که شیشه آن در حد کمتری جاسازی شده است. نکته بعدی جزئیات بیشتری را در مورد ایمن سازی درهای جلو شیشه ای توضیح می دهد.

محافظ درب جلو فلزی

روش ۳. میزان شیشه را در درهای جلو کاهش دهید

تعداد زیادی از درها شامل شیشه است. برخی از این شیشه ها در خود درب تعبیه شده است ، در حالی که سایر درها توسط مقدار زیادی صفحه پانل شیشه احاطه شده اند. این باعث می شود سارقان در خانه شما وسوسه انگیزتر شوند.

آنها فقط باید شیشه را بشکنند و در را باز کنند. با این حال ، اگر این نوع درها را با یک درب بدون پنجره جایگزین کنید ، از ورود سارقین از این درب جلوگیری می کنند و به دنبال هدف آسان تری در جای دیگر هستند. اگر نمی توانید درب خود را با یک مدل بدون پنجره جایگزین کنید ، می توانید شیشه های درب خود را با استفاده از صفحات نشکن در مناطق شیشه ای درب خود تقویت کنید.

ایمنی درب جلو شیشه ای

روش ۴. اطمینان از امنیت بالای استحکام درب جلو

اجزای درب شامل لولا ، دستگیره ، قفل ، اتصال دهنده ، لوازم جانبی و سایر موارد است. خواهید فهمید که شکستن درب ورودی اگر دارای اجزای قدیمی باشد چقدر آسان است. با دو ضربه فقط در عرض پنج ثانیه ، سارقان می توانند درب خانه را بشکنند و به خانه شما دسترسی پیدا کنند.

بنابراین ، بررسی کنید که آیا اجزای درب ورودی شما نیاز به تغییر دارد یا خیر ، و اگر جدید خریداری می کنید ، مطمئن شوید که آنها را در یک فروشگاه درب حرفه ای خریداری کرده اید. هر قسمت از اجزا را بررسی کنید ، از جمله دکمه های امنیتی درب ، قفل درب ، لولا و غیره. ما نکات ایمنی دقیق تر در مورد هر بخش از اجزا را ارائه می دهیم.

سخت افزار درب جلو امن

راه ۵. قفل های تخصصی و محکم را نصب کنید

سعی کنید ایمن ترین قفل درب ورودی را برای جلوگیری سرقت انتخاب کنید. ایمن ترین قفل ها از فلز جامد ساخته می شوند و هیچ پیچ در معرض آنها نیست. اگر درب شما خیلی قدیمی است ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که محصولی با کیفیت بالاتر را جایگزین کنید که ورود به آن را تا حد ممکن دشوار کند.

قفل ها ، درب ها را از امنیت بیشتری برخوردار می کنند. این نوع قفل در بیرون کلید ندارد و ورود بدون مقدمه ، بدون استفاده از مقدار زیادی نیرو یا یافتن راهی برای از بین بردن قفل به جای آن بسیار دشوار است.

قفل درب جلو ایمن

راه ۶. از لولاهای درب جلو استفاده کنید

لولا یک قسمت ضروری از درب ورودی امنیتی است که تفاوت زیادی در محافظت از خانه ایجاد می کند. این ممکن است مربوط به قرارگیری درب باشد. سارقین معمولاً ترجیح می دهند درب را که در حال چرخش است خراب کنند ، در حالی که سنجاق های لولا در خارج از خانه قرار دارند.

بنابراین مطمئن شوید که لولای داخل درب ورودی قرار دارد. در غیر اینصورت ، لولای درب ورودی را با سنجاق های محکم و جداشونده محکم کنید. همچنین می توانید از مجموعه پیچ و میخ برای افزایش امنیت استفاده کنید. با این کار سارقین نمی توانند سنجاق های لولا را برداشته و درب ورودی شما را بالا و پایین ببرند.

محافظت از لولای درب جلو

روش ۷. قاب درب جلو را تقویت کنید

هرگز امنیت خانه را به راحتی نگیرید حتی اگر درب ورودی شما از فلز جامد ساخته شده و قفل محکم نصب شده باشد. یک قاب درب امن و تقویت شده اغلب نادیده گرفته می شود. یک جلسه امنیتی یک بار فاش کرد که یک سرقت اتفاق افتاده است زیرا سارق قاب درب را باز کرده است.

بنابراین چگونه می توان قاب درب جلو را تقریباً غیرقابل نفوذ کرد تا در آن لگد بزنند؟ اساسی ترین کار نصب چندین پیچ در امتداد قاب و دراپ استوپ است ، تا بتوانید قاب های درب را به دیوار سخت و محکم کنید.

از قاب درب جلو محافظت کنید

راه ۸. درب خود را مسدود نکنید

اطمینان حاصل کنید که درب از هرگونه انسداد یا وسایلی که می تواند به عنوان پوششی برای یک سارق بالقوه عمل کند ، پاک است. این شامل گیاهان ، مبلمان فضای باز ، درختان یا بوته هایی است که مانع دید شما می شوند و زندگی یک مجرم بالقوه را آسان می کنند.

راه های ایمن درب جلو

راه ۹. مشاهده آسانتر افراد ، از درب منزل را آسان کنید

قبل از اینکه به آن پاسخ دهید مهم است که بدانید چه کسی درب منزل شماست. این مانع از این می شود که با شخصی مشکوک صحبت کنید یا اجازه دهید شخصی مشکوک به داخل ملک وارد شود. اگر می خواهید افراد را در بیرون بهتر ببینید ، بهترین انتخاب شما یک دوربین مداربسته امنیتی است.

راه ۱۰. خانه و اطراف درب ورودی را روشن نگه دارید .

دزدگیرها و سایر مهمانان ناخواسته کمتر به خانه ای با نور زیاد نزدیک می شوند زیرا به راحتی قابل شناسایی هستند. با تاریک شدن هوا سنسورهای حرکتی یا سیستم های روشنایی نصب می شوند. این به عنوان یک بازدارنده عالی عمل می کند ، اطمینان حاصل کنید که دید خوبی در اطراف درب دارید.

درب جلو امن DIY

محافظت از درب ورودی ملک شما باید یکی از اولویت های اصلی شما برای محافظت از خانه در حالی که مشغول کار هستید ، باشد. اگر ورود به خانه آسان باشد ، در نهایت می توانید هزینه سنگینی بپردازید. برای ضد سرقت درب ورودی خود از روش های فوق استفاده کنید. اگر نکات دیگری درباره ایمنی درب دارید ، با گذاشتن نظر در زیر با ما در میان بگذارید.

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

محصولات