۱۰دلیل مهم برای نصب دوربین مداربسته

علت نصب دوربین مداربسته در رشت موارد بسیاری است اما، ۱۰ دلیل مهمی را که سبب می شود شما در محل کار یا خانه و دوربین مدار بسته نصب کنید، در این مطلب با شما به اشتراک می گذاریم.

۱.زیرنظر داشتن مجرمان

با داشتن دوربین مدار بسته هایک ویژن در رشت ، می توان مطمئن بود، اگر زمانی در محل مورد نظر، جرمی اتفاق افتاد، با استفاده از فیلم های دوربین مدار بسته بتوان، برای اثبات جرم اقدام کرد.

۲.جلوگیری از اشتباهات یا رفتار خلاف قانون کارکنان

کارکنان با دیدن دوربین های مخفی نمی توانند هر اشتباهی را انجام دهند و میزان بروز رفتارهای نگران کننده در آنها کاهش پیدا می کند، زیرا می دانند تحت نظر هستند.

۳.کمک به کشف حقایق

۴.موثق بودن عکسها و فیلم های دوربین مدار بسته در مراجع قانونی

عکس ها و فیلم هایی که با دوربین های مدار بسته ی محل وقوع جرم، گرفته شده اند از نظر قانون بسیار مورد قبول هستند.

۵.مراقبت از کودکان و سالمندان

وقتی شما از سالمندان ی کودک دلبندتان دور هستید، می توانید امنیت خانه را با کمک دوربین های مداربسته ، زیر نظر داشته باشید.

۶.مراقبت از محل کار از راه دور

۷.آرامش و امنیت بیشتر کارکنان

بسیار مهم است که کارکنان شما، با وجود سیستم های امنیتی احساس آرامش و امنیت می کنند و از اینکه مورد هجوم واقع شوند یا حرفشان را کسی باور نکند، آرامش خاطر دارند.

۸.ایجاد انگیزه برای کارکنان

داشتن سیستم های مدار بسته در محل کار می تواند سبب ایجاد انگیزه برای کارکنان شود، آنها با اطلاع از اینکه کلیه فعالیت هایشان زیر نظر است، سعی می کنند تا بهتر رفتار کنند و در جهت ارتقای شغلی و رفتاری خویش تلاش کنند.

۹.کاهش ضرر و زیان مالی در هنگام بروز حوادث

در مواردی که حادثه رخ می دهد، جلوگیری از ادامه ی هر لحظه ی حادثه، در کاهش تلفات مالی و جانی مهم است.

۱۰.اطمینان بیشتر مشتری

وقتی مشتریان به بانک یا فروشگاهی وارد می شوند که در آنجا دوربین های مدار بسته وجود دارد، احساس امنیت بیشتری می کنند و با اطمینان و اعتماد بالایی در آن محل اقدام به انجام کارهای خود  می کنند. آنها می دانند که همه چی تحت کنترل و نظارت است و این سبب بروز احساس بهتری می شود.

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

محصولات