هایک ویژن پخش تلویزیونی مسابقات ارزیابی واتر پلو المپیک را بر عهده گرفت

پخش زنده توام با پخش صحنه های ضبط شده

هایک ویژن برای ضبط ویدئوی با کیفیت از پخش زنده مسابقات و دستیابی به داده ها و آنالیز آنها برای مقاصد آموزشی، از تجهیزات و دوربین تحت شبکه استفاده می نماید. برای کنترل و نظارت بر سیستم مدیریت و ضبط، چهار نقطه در نظر گرفته شده است که علاوه بر پخش زنده تصاویر برای جمعیت قابلیت کنترل جداگانه نیز دارند.

برای ضبط با کیفیت هایک ویژن از دوربین مدار بسته   PTZ هوشمند DS-2DF8236IV-AEL(W) با ۲ مگاپیکسل جزئیات تصویر و WDR پیشرفته با ۳۶X زوم اپتیکال بهره می برد. میزان توان WDR واقعی این دوربین ۱۴۰ دسی بل است که تصاویر کیفیت بالا و شفافی را ارائه خواهد داد.

همچنین از دوربین مداربسته کیفیت بالای ۱۰۸۰P هوشمند از نوع دوربین مداربسته Bullet با قابلیت کار در نور فوق العاده کم یعنی مدل DS-2CD4A26FWD-IZ(H)(S) برای ضبط صحنه های آهسته با قابلیت DNR سه بعدی آن بخوبی بهره می برد و NVR و VMS نیز بعنوان مکمل دوربین مداربسته تحت شبکه عمل می کنند. که این روند امکان تولید برنامه های آموزشی و بررسی حرکات واترپلو و جمع آوری داده ها و بازخورد آن با اطلاعات مهم در مسابقات را امکان پذیر نموده است.

مبارزه لحظات در المپیک ریو

از آنجایی که بیست تیم از بهترین های بانوان جهان در این رقابت ها شرکت می کنند، سیستم نظارت تصویری تحت شبکه هایک ویژن زیر نظر میلیون ها بیننده قرار خواهد گرفت تا لحظه ای از مسابقات المپیک ریودوژانیرو را از دست ندهند.

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

محصولات