نحوه فعالسازی WDR در دوربین‌های توربو HD هایک ویژن(تحت وب)

نحوه فعالسازی WDR

کیفیت تصاویر در دوربین های مداربسته به فاکتورهای زیادی بستگی دارد از کیفیت سنسور تصویر گرفته تا نوع لنز بکاررفته در آن. اما علاوه بر موارد مذکور نحوه عملکرد دوربین در روشنایی و دامنه نور نامساعد نیز بر کیفیت تصاویر تاثیرگذار است. برای مثال بسیاری از دوربین های مداربسته عملکرد قابلی قبولی در هنگامی که نور زیادی به لنز دوربین می تابد ندارند و اغلب تصاویر سیاه شده (بر اثر شدت نور زیاد) ارائه می دهند. اما هایک ویژن این مشکل را با استفاده از قابلیت WDR برطرف نموده است. مدل هایی که دارای قابلیت و فعالسازی WDR هستتند می توانند تصاویر با کیفیت را در شرایط نوری نامساعد ارائه دهند. در ادامه امن الکترونیک نمایندگی انحصاری دوربینهای هایک ویژن در رشت شما را با نحوه فعال سازی این قابلیت در دوربین هایک ویژن آشنا می کند ، برای دریافت مشاوره در زمینه دوربین مدار بسته در رشت با کارشناسان امن الکترونیک نمایندگی رسمی هایلوک در رشت تماس بگیرید.

1. دستگاه ضبط DVR  هایک ویژن را با کابل شبکه به کامپیوتر متصل می کنیم.

فعالسازی WDR در هایک ویژن

2. صفحه Browser را باز کرده و آی پی دستگاه را وارد کنید. در صفحه باز شده یوزرنیم و پسورد دستگاه خود را وارد می کنیم.

فعالسازی WDR در هایک ویژن

3. مطابق شکل در صفحه باز شده از ردیف سمت چپ دوربین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

فعالسازی WDR در هایک ویژن

4. در قسمت سمت راست صفحه بر روی گزینه منوی OSD کلیک می کنیم.

فعالسازی WDR در هایک ویژن

5. همانطور که در شکل مشاهده می کنید گزینه هایی بر روی صفحه ظاهر می شود. در این قسمت با استفاده از صفحه کلید روی صفحه برروی گزینه سوم یعنی Main Menu رفته و دوباره مطابق با مراحل گزینه Menu را بزنید.

فعالسازی WDR در هایک ویژن

6. در مرحله بعد وارد قسمت AE شده و حالت Explosion Mode را از حالت گلوبال به حالت WDR تغییر می دهیم.

فعالسازی WDR در هایک ویژن

بعد از انجام مراحل فوق بر روی Return کلیک کرده و به منوی اصلی رفته تا تنظیمات را ذخیره کنید. همانطور که مشاهده می کنید آخرین گزینه Save-Exit کلیک کنید.