مکان یابی دوربین مدار بسته

هنگامی که پای امنیت خانواده به میان می آید همه ما با نهایت حساسیت نسبت به این موضوع برخورد میکنیم و سعی میکنیم بدترین احتمال ممکن را برای اتفاقات در نظر بگیریم تا بتوانیم برای بدترین ها آماده باشیم، یکی از مهمترین راهکار های جلوگیری و پیشگیری از بروز اتفاقات ناخوشایند نصب یک سیستم امنیتی مناسب برای منزل خود است، اما حال یک سوال اساسی بوجود می آید و آن اینکه بهترین مکان برای نصب دوربین مدار بسته کجاست؟

واقعیت این است که هیچ کس مانند شما خانه شما را نمیشناسد و مطالبی که در این مقاله عنوان میشود در جهت راهنمایی شما میباشد، در کنار این مطالب چند نکته مهم وجود دارد.***همیشه سعی کنید دوربین های مدار بسته را در مکان هایی دور از دسترس نصب نمایید، برای شرایط مختلف دوربین مناسب را انتخاب نمایید، بدانید دوربین شما چه امکاناتی نیاز دارد مانند دید در شب و تشخیص حرکت و… .

بهترین مکان های ممکن جهت نصب دوربین مدار بسته:

۱- درب اصلی

طبق آمار بیش از ۳۴% سرقت ها با ورود از در اصلی به وقوع میپیوندد و این آمار بیانگر این است که شما حتما باید یکی از دوربین های مدار بسته خود را برای نظارت بر درب اصلی ساختمان نصب نمایید، نکات مهم در این زمینه این است که دوربین باید در ارتفاع زیاد نصب شود تا غیر قابل دسترس باشد یا با اندکی هزینه بیشتر آن را در دیوار جاسازی نمایید تا امنیت بیشتری داشته باشد.

۲- درب پشتی ساختمان

۲۲% دیگر از آمار سرقت مربوط به درب پشتی ساختمان میباشد، شما باید از ورودی های ساختمان طبق نکاتی که در مورد قبل گفته شد به خوبی مراقبت نمایید زیرا بیشترین آمار سرقت از این دو ورودی استفاده مینمایند.بهترین دوربین برای نصب در این مکان دوربین های دام یا اسپید دام میباشد.

۳- پنجره های رو به بیرون

یکی دیگر از ورودی های مهم ساختمان پنجره ها میباشند، سارقین معمولا پس از بررسی منزل شما پنجره ای که دید  به خیابان ندارد برای ورود انتخاب مینمایند، پس عاقلانه ترین انتخاب برای نصب دوربین مدار بسته در منزل مکانیست که دید کافی به روی پنجره ها داشته باشد و فضای داخلی هم به قدر نیاز پوشش دهد.بهترین انتخاب برای استفاده در این اماکن دوربین های بولت میباشد که اگر وایرلس انتخاب نمایید امنیت و زیبایی بیشتری دارد.

۴- حیات یا تراس

در منازل حیات دار پیش از تمام ورودی ها یک حیات وجود دارد که فضایی بسیار حساس و مهم به حساب می آید، پس اگر امنیت این بخش را پیش از مکان های دیگر به خوبی تامین نمایید بسیاری از نگرانی های شما برطرف خواهد شد. بهترین سیستم برای این بخش نصب یک سیستم سنسور حرکتی با قابلیت روشن کردن یک سیستم نور قوی و یک دوربین قوی با قابلیت دید در شب میباشد.

۵- زیر زمین و راه پله ها

پس از تمام مکان هایی که گفته شد مورد آخر زیر زمین و راه پله ها میباشند، همانطور که اکنون به خوبی متوجه شده اید این مکان ها برای امنیت شما حیاتی میباشند و بهترین مکان ها برای نصب دوربین مدار بسته میباشند. بهترین دوربین برای نصب در این دو بخش دوربین های دام میباشد که دید در شب هم داشته باشند.

تمام نکاتی که در این مقاله گفته شد برای امنیت بیشتر شما بوده و امید ما بر این است که به شما اندک کمکی کرده باشیم،نکته دیگر و بسیار مهم شرکتیست که در فروش دوربین مدار بسته فعالیت دارد و شما قصد خرید از این شرکت را دارید، همیشه سعی کنید نمونه کار شرکت ها را دیده و میزان گارانتی و پایبندی آنها را بررسی نمایید.

ما به شما شرکت امن الکترونیک نمایندگی هایک ویژن در گیلان را پیشنهاد مینماییم زیرا ضمانت ۲۴ ماهه به شما ارائه میدهد و در ارائه انواع سیستم های دزدگیر هم فعالیت کامل و مطمئنی داشته است.

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

محصولات