مشاوره، طراحی و اجرای سیستم‌های نظارت تصویری

مشاوره، طراحی و اجرای سیستم‌های نظارت تصویری

امن الکترونیک با پیشینه‌ای 10ساله ارائه دهنده پکیج‌های حرفه‌ای، امن و کامل، بسته به نوع نیاز کارفرمایان است. این شرکت با توجه به طیف گسترده‌ای از توانمندی‌ها و رزومه‌ای حقیقی و قابل استعلام، خواست مشتریان را بررسی و ضمن ارائه مشاوره، راهکارهای متناسب، مشاوره، طراحی و اجرای سیستم‌های نظارت تصویری با نیاز آنان را معرفی می‌نماید.

صاحب کسب و کاری هستید و نیاز به نصب دوربین مداربسته دارید؟
وارد قسمت پکیج دوربین مداربسته شده، پکیج دلخواه خود را انتخاب و فرایند خرید را تکمیل نمایید. در صورتی که درخصوص تعداد دوربین‌ها (باتوجه به مکان نصب)، نوع دوربین (دام یا بولت)، آنالوگ یا تحت شبکه بودن دوربین‌ها، تفاوت بین برندهای ارائه شده و یا هر موضوع دیگری نیاز به مشاوره دارید، همکاران ما همواره پاسخ‌گوی شما خواهند بود.

سازمان، شرکت و یا نهادی هستید که قصد اجرای پروژه نظارت تصویری را دارید؟
با ما تماس بگیرید. کارشناسان حرفه‌ای امن الکترونیک در تمامی مراحل، از انتخاب برند تا مانیتورینگ پیشرفته مشاور شما خواهند بود.

پروژه‌ای تعریف شده دارید و نیاز به خریداری اقلام مورد نیاز دارید؟
وارد صفحه تماس با ما شوید و درخواست خود را به صورت پیام یا از طریق تماس تلفنی به ما انتقال دهید. پاسخ استعلام شما در کمترین زمان ممکن ارسال خواهد شد.

می‌خواهید به خانواده بزرگ امن الکترونیک بپیوندید؟
در صورتی که فروشنده و یا شرکت همکار هستید و قصد اخذ نمایندگی از مجموعه امن الکترونیکرا دارید، فرم درخواست نمایندگی را تکمیل نمایید. اگر نصاب دوربین مداربسته هستید و تمایل به همکاری با ما دارید، فرم استخدام را تکمیل نمایید و اگر علاقمند به مهارت‌آموزی در این زمینه هستید، ویدئوهای آموزشی را از ما بخواهید و مقالات دوربین مداربسته را از دست ندهید.