متعلقات لوله فولادی برق

متعلقات لوله فولادی برق شامل زانوی ساده، سه راهی ساده، سه راهی درب دار، درپوش ، سرپوش ، براس بوش، بست های انتهایی، انواع سرلوله ای پلاستیکی و … قابل ارائه می باشد این لوازم از جمله وسایلی هستند که درنصب دوربین مدار بسته در رشت کاربرد دارند و باعث می شوند تا دوربین های مداربسته خریداری شده از امن الکترونیک نمایندگی انحصاری هایک ویژن در رشت را بتوان بصورت استاندارد نصب نمود.

انواع گلندها

برای اتصال لوله عادی یا فلکسیبل کابل به کاور دوربین، سینی کابل، تابلو و سایر تجهیزات از گلند استفاده می شود که در صورت عدم استفاده از ان، در دراز مدت بر اثر کشش و لرزش های محیطی به دلایل مختلف، کابل آسیب می بیند. همچنین گلند از ورود حشرات موازی به داخل تجهیزات جلوگیری می کند.

گلندها بر طبق کاربری، در انواع فلزی و پلاستیکی ساخته می شوند که نوع فلزی آن برای اتصال لوله های فلزی به تجهیزات فلزی و نوع پلاستیکی آن نیز برای تجهیزات از هم جنس خود استفاده می شود. برای فضاهایی که در معرض نور آفتاب می باشد از گلند فلزی استفاده می شود

 

ابزار برش لوله فلکسیبل

انواع قیچی ها، کاترها، فلکسی بر و فلکسی گیر جهت برش و نصب لوله های فلکسیبل به کار می روند که دو نوع فلکسی گیر و فلکسی بر می باشد

سینی کابل

انواع سیتی کابل در بازار شامل سینی ۲۰، ۳۰۱۰، ۴۰، ۵۰، ۶۰، ۷۰،۸۰،۹۰و ۱۰۰ میلیمتر می باشد که این اعداد عرض سینی را به میلیمتر نشان می دهند. نوع پرکاربرد سینی ها در سیستم های نظارت تصویری دوربین مداربسته، سینی ۱۰ تا ۴۰ می باشد. ارتفاع یا لبه سینی کابل ها معمولاً چهار سانتی متر است و انواع دیگر مثل پنج ، شش ، هفت و هشت سانتی متر قابل سفارش است. طول سینی کابل ها همه دومتر است.

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

محصولات