دوربین مدار بسته لامپی

دوربین مدار بسته لامپی که امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و به نوعی یک محصول نسبتا جدید در زمینه دوربین های مداربسته به حساب می آید ، یکی از مهمترین دلایل مورد توجه قرار گرفتنش این است که به تنهایی و بدون نیاز به هیچ لوازم جانبی دیگری می تواند مورد استفاده قرار بگیرد! در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا با این سیستم حفاظتی نظارتی بیشتر آشنا شوید.

دوربین مداربسته لامپی

زاویه دید ، انواع کیفیت ، کنترل تصاویر و نصب

زاویه دید دوربین مدار بسته لامپی

زاویه دید این دوربین مداربسته معمولا به صورت ۳۶۰ درجه بوده که در این صورت می توان با نصب یک عدد از آن ها در مرکز محیطی با ارتفاع مناسب کل محیط را پوشش داد، البته فاصله مطلوب برای تشخیص چهره با توجه به قدرت لنز دوربین بین ۵ تا ۲۰ متر می باشد.

انواع کیفیت

دوربین مدار بسته لامپی نیز مانند دیگر دوربین ها دارای کیفیت های متفاوت تصویر می باشد که معمولا بین رنج ۱/۳ مگاپیکسل، ۲ مگاپیکسل، ۲/۴ مگاپیکسل و ۳ مگاپیکسل متغیر می باشد، واضح است که کیفیت های بالاتر تصویر بهتری داشته و البته گرانتر هستند.

کنترل دوربین مدار بسته لامپی

این مدل از دوربین مداربسته در رشت عمدتا به دلیل نصب آسان شناخته می شوند که در این صورت قرار نیست کابل یا سیمی برای انتقال تصاویر دوربین به تلویزیون یا لپ تاپ شما وصل شود برای همین این دوربین ها از طریق بیسیم به مودم اینترنت شما که قابلیت وای فای دارد متصل می شود و شما میتوانید تصاویر مربوط را از طریق ارتباط به اینترنت و نرم افزار مخصوص دوربین مداربسته لامپی مشاهده کنید.

نکته

بر روی دوربین مداربسته لامپی محلی برای قرار گیری رم های اس دی وجود دارد که معمولا آن ها میتوانند رم هایی تا ظرفیت ۶۴ گیگ را پشتیبانی کنند ، این مطلب باعث می شود شما بتوانید فیلم های ذخیره شده در رم دوربین را از طریق رم ریدر بازبینی کنید.

نصب دوربین مداربسته لامپی

نصب این مدل از دوربین مداربسته بسیار آسان می باشد ، همانطور که از نامش پیداست آن ها مانند لامپ به سر فیش های معمولی قابل اتصال هستند و برق آن ها از این طریق تامین می شود ، تنها نکته مهم این است که برای جلوگیری از قطع برق دوربین به صورت ناخواسته میتوانید کلید قطع و وصل برق متصل به سر فیش را یکسره کنید تا همیشه برق را از خود عبور دهد.

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

محصولات