دوربین مدار بسته بولت (Bullet)

دوربین مدار بسته بولت (Bullet) چیست؟ دوربین مداربسته بولت که در زبان انگلیسی به معنی گلوله می باشد ، این نام را بر اساس شکل ظاهری خود که کشیده و گلوله مانند است به خود اختصاص داده است. دوربین مداربسته Bullet دارای کیفیت های مختلفی می باشد که از لحاظ تکنولوژی ساخت به سه دسته اصلی دوربین های مداربسته آنالوگ ، AHD و تحت شبکه (IP) تقسیم می شود.

دوربین مداربسته Bullet

مقاوم و سخت جان در برابر آب ، گرد و غبار و ضربه

همه چیز درباره دوربین مدار بسته بولت (Bullet)

دوربین بولت دارای یک تفاوت اصلی با دوربین مداربسته Dome یا سقفی می باشد و این تفاوت باعث می شود تا ما بتوانیم به راحتی و با خیالی آسوده از دوربین مداربسته بولت در محیط های باز و به اصطلاح out door از آن ها استفاده کنیم!

مقاومت دوربین مداربسته بولت (Bullet)

این نوع دوربین نسبت به رطوبت و گرد و غبار بسیار مقاوم می باشد و در شرایط مختلف آب و هوایی و محیطی قابل استفاده است و همین امر باعث ایجاد تمایز اساسی دوربین مدار بسته بولت نسبت به مدل دام می باشد.

اندازه و ابعاد دوربین مدار بسته بولت

دوربین مداربسته بولت دارای ابعاد و اندازه های مختلف است و حتی نمونه هایی با جنس پلاستیک نیز از آن ها تولید می شود ، اما ویژگی مشترک تمام آن ها مقاومت در برابر رطوبت و گرد و غبار می باشد.

نکته

قابل ذکر است که نمونه های دوربین مداربسته بولت فلزی موجود در امن الکترونیک نمایشگاه دائمی هایک ویژن در رشت علاوه بر مقاومت در برابر رطوبت و گرد و غبار نسبت به ضربه نیز تا حد زیادی مقاوم هستند .

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

محصولات