دوربین مدار بسته اسپید دام

دوربین مدار بسته اسپید دام یا همان دوربین مداربسته PTZ جزء معدود دوربین های مدار بسته می باشد که قابلیت هم زمان چرخش و زوم دارند. این دوربین ها از نظر شکل ظاهری دارای با یک پایه مانند دوربین مدار بسته دام می باشند. پایه های دوربین مدار بسته اسپید دام با توجه به شرایط نصب متفاوت می باشد.

دوربین های اسپید دام نیز مانند سایر دوربین های مدار به دو دسته آنالوگ و آی پی تقسیم می شوند.برای آشنایی بیشتر با انواع دوربین مدار بسته اسپید دام می توانید از نمایشگاه دائمی امن الکترونیک نمایندگی رسمی هایک ویژن در رشت بازدید فرمایید.

کاربرد دوربین مدار بسته اسپید دام

دوربین های مدار بسته اسپید دام بیشتر در اماکنی نصب می شوند که دارای اتاق مانیتورینگ باشد و یک اپراتور مسئول تنظیم دوربین باشد زیرا در صورتی که اپراتور نداشته باشیم دوربین های مدار بسته اسپید دام فقط یک جهت را پوشش می دهند و مانند دوربین های ثابت عمل می کنند.

توجه داشته باشید که زمانی که از دوربین های مداربسته اسپید دام نصب می کنید باید محیط بزرگ نور کافی داشته باشد.

دوربین های مدار بسته اسپید دام علاوه بر دو کابل تغذیه و کابل تصویر یک کابل کنترل نیز دارند که می بایست به پشت DVR متصل گردد.

دید در شب دوربین مدار بسته اسپید دام

دوربین مدار بسته اسپید دام به دو صورت دوربین مداربسته با قابلیت دید در شب و به صورت معمولی در بازار موجود می باشند. همچنین برد دید در شب دوربین های مدار بسته ضعیف می باشند که بهتر است از پروژکتور مادون قرمز در هنگام نصب آنها استفاده نمایید.

دیگر قابلیت های دوربین مدار بسته اسپید دام

یکی از مهم ترین ویژگی های دوربین مدار بسته قابلیت برنامه پذیری این گونه دوربین ها می باشد یعنی شما می توانید دوربین رو طوری برنامه ریزی کنید که خود به صورت اتوماتیک بچرخد و زوم نماید.

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

محصولات