بررسی دوربین مداربسته گردان از چهار شرکت هایک ویژن ، داهوا ، تیاندی ، یونی ویو

این سری از دوربین مداربسته هایک ویژن در رشت با بهره مندی از مزیت هایی چون ارائه تصاویر با کیفیت، عملکرد بسیار عالی در نور کم و قیمت مقرون به صرفه، راه حل مناسبی برای پروژه های خرد و کلان بشمار می آیند.

شرکت هایک ویژن، پیشتاز صنعت نظارت تصویری در جهان، سری جدید دوربین مداربسته تحت شبکه خود را با فناوری پیشرفته EXIR به بازار عرضه نمود. این سری از دوربین مداربسته در رشت با بهره مندی از مزیت هایی چون ارائه تصاویر با کیفیت، عملکرد بسیار عالی در نور کم و قیمت مقرون به صرفه، راه حل مناسبی برای پروژه های خرد و کلان بشمار می آیند.
این سری از دوربین مداربسته هایک ویژن و هایلوک در رشت ، با بهره گیری از فناوری های نوین در صنعت نظارت تصویری همانند 3DDNR، BLC، DWDR و .. تصاویری با کیفیت و وضوح بالا به کاربران خود ارائه می دهند.
علاوه بر این در مقایسه با دوربین مداربسته تحت شبکه و آنالوگ موجود در بازار، سری کارامد EXIR هایک ویژن، پیشرفته ترین سطح از مراقبت در شب را با بالاترین سطح روشنگری در تاریکی مطلق، هم در فضاهای داخلی و هم خارجی، در دسترس کاربران خود قرار می دهد.

همکاری هایک ویژن با OSRAM آلمان

شرکت اسرام با بیش از صد سال سابقه در زمینه تولید لامپ و سایر سیستم های روشنایی و فعالیت در بیش از 140 کشور جهان، بعنوان بزرگترین و برترین تولیدکننده سیستم های نورپردازی در جهان شناخته می شود.
به دلیل کیفیت شناخته شده LED های ساخت اسرام در جهان، شرکت هایک ویژن نیز تمامی LEDهای مورد نیاز خود را از این کمپانی اروپایی تامین می نماید. با بهره گیری از LED های سری Dragon اسرام، هایک ویژن دامنه برد IR دوربین های خود را تا 120 متر نیز ارتقا داده است که این امر منجر به بهبود چشمگیر کیفیت تصویربرداری در هنگام شب گردیده است.

از جمله مزایای فناوری پیشرفته دوربین مداربسته EXIR می توان به موارد زیر اشاره نمود:
منبع نور بسیار کارامد و LED با توان نوری بسیار پیشرفته
با استفاده از جدیدترین فناوری انتشار نور، راندمان این سری از دوربین مداربسته هایک ویژن به میزان 30 % نسبت به سایرLED های موجود در بازار افزایش پیدا کرده است. علاوه بر این با فراهم آوردن توان نوری بالاتر، امکان افزایش طول برد IR تا 50 متر نیز فراهم آورده شده است.

عدسی اختراعی برای پخش مستطیلی

به منظور بیشترین استفاده از نور IR در LED، هایک ویژن این امکان را در دوربین مداربسته خود ایجاد نموده تا نور LED را در شکل مستطیلی متناسب با اندازه معمولی صفحه نمایش (4:3 یا 16:9) تولید نمایند. بعلاوه این امر منجر به کاهش آلودگی نوری نیز گردیده است.

یکنواختی نور مادون قرمز در تمامی نقاط تصاویر

فن آوری EXIR هایک ویژن در سری دوربین مداربسته EXIR امکان یکنواختی روشنایی نورIR را در تمامی نقاط تصویر فراهم می آورد. این امر، مسائل و مشکلات لنز های LED قدیمی را از جمله روشنایی زیاد در مرکز و یا نواحی تیره تر در گوشه های تصاویر را از بین برده است.

علاوه بر ویژگی های فوق الذکر، طول عمر بیشتر، مصرف برق کمتر و مقاومت در شرایط آب و هوایی سخت (دارای درجه IP66)، از دیگر مزایای این سری از دوربین مداربسته هایک ویژن می باشد و میتوانید برای بازدید از نمایشگاه دائمی دوربین مدار بسته در رشت با امن الکترونیک تماس بگیرید.