دوربین مداربسته رشت

دوربین مداربسته مناسب برای شرکت ها

دوربین مداربسته مناسب برای شرکت ها مزایای مختلفی را برای مالکان کسب و کار و تیم های مدیریتی به ارمغان می آورد.

انواع مختلفی از این دوربین ها وجود دارد بنابراین شما چطور باید تشخیص دهید کدام یک برای دفتر کار شما بیشتر مناسب است؟

در این پست می خواهیم برخی از روش های تعیین دوربین مداربسته مناسب برای شرکت ها را بررسی کنیم.
انتخاب دوربین مداربسته در رشت برای شغل شما ابتدا بستگی به انتظارات شما از دوربین دارد. برای مثال نظارت بر پرسنل در یک شرکت کوچک به دوربین مشابه برای یک انبار بزرگ نیاز ندارد.

به همین ترتیب، کنترل محیط بیرون و داخل یک شرکت، نظارت در روز و شب و میزان پوشش هم به انواع متفاوتی از دوربین ها نیاز دارد.

نظارت بر شرکت های کوچک

دوربین های مداربسته شرکت های کوچک می توانند انواع مختلفی از لحاظ اندازه، نوع، سبک و هزینه داشته باشند. معمولا نظارت ویدیویی در شرکت های کوچک برای کنترل پرسنل و مراجعه کنندگان انجام می شود. یعنی این محیط ها نیازی به محصولات خیلی پیچیده و خلاقانه ندارد. این محصولات نسبتا ارزان هستند حتی اگر نیاز به سیستم چند دوربینی برای پوشش کامل داشته باشید.

اگر فقط می خواهید بر یک محیط کوچک که تنها یک نقطه را پوشش می دهد نظارت داشته باشید، دوربین های فشنگی گزینه مناسبی هستند. این دوربین ها روی دیوار نصب شده و نصب آن به کمک حرفه ای نیاز ندارد.

نظارت بر شرکت های بزرگ

دوربین های مناسب برای شرکت های بزرگ باید بتوانند محیط بزرگتری را پوشش دهند. شما باید محیط را اندازه گیری کنید تا بتوانید دوربین و لنز مناسبی را انتخاب کنید.

بسیاری از مدیران شرکت های بزرگ ترجیح می دهند سیستم های نظارتی برای کنترل پرسنل و دارایی ها را به صورت همزمان داشته باشند.

این یعنی باید یک سیستم نظارتی کامل تهیه شود. دوربین های گنبدی رایج ترین انتخاب برای دفاتر بزرگ است.

یک دلیل آن است که آنها می‌توانند بدون اینکه کسی متوجه زاویه دیدشان شود، به نظارت همه جانبه بپردازند.

علاوه بر این، دوربین‌های گنبدی برای نصب روی سقف مناسب بوده و میدان دید وسیع‌تری را پوشش می‌دهند.

استفاده از دوربین مداربسته در انبارها یک ضرورت است. هدف از نصب این دوربین ها نه تنها نظارت بر پرسنل و محافظت از کالاها بلکه انجام اقدامات پیشگیرانه است.

یکی از دلایل لزوم این دوربین ها این است که در صورت وقوع حادثه یا جراحت به دلیل سهل انگاری از قوانین ایمنی، تعهدی متوجه مالک مجموعه نخواهد بود. دوربین های مداربسته PTZ گزینه شناخته شده ای برای نظارت بر انبارها است.

این دوربین ها در مقایسه با سایر دوربین ها توانایی پوشش محیط های وسیع تری را دارند چون می توان آنها را در جهات مختلف حرکت داده و زوم کرد، انواع مختلف دوربینهای مدار بسته هایک ویژن در رشت و در امن الکترونیک نمایندگی انحصاری هایلوک در رشت موجود میباشند و برای دریافت مشاوره میتوانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

دوربین های PTZ قابلیت حرکت در مسیرهای از پیش تعریف شده را هم دارند یعنی در زمان حرکت، می تواند دو ناحیه جداگانه رو پوشش دهد و در هزینه های شما برای خرید چند دوربین صرفه جویی کند.

نظارت در داخل و بیرون مجموعه

دوربین های مخصوص نظارت داخلی معمولا ارزان تر بوده و به فناوری های کمتری نیاز دارند. همچنین به مراقبت در برابر آب و هوا و مقاومت لنز نیاز نیست.

دوربین های نظارتی محیط بیرونی باید دارای امکانات مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی، لنزهای قطور و نصب صحیح باشند.

اشتباه رایجی که در نصب دوربین های بیرونی توسط افراد غیر متخصص ایجاد می شود، جایگذاری و نصب اشتباه این دوربین ها بوده که باعث ورود رطوبت به داخل آن و ایجاد کپک می شود.

یکی دیگر از آن اشتباهات، انتخاب لنزهای اشتباه است. قبل از خرید دوربین مداربسته مناسب برای شرکت‌ها، در مورد میدان دید، فاصله و طیف پوشش‌دهی آن تحقیق کنید.

نظارت روز / شب دوربین مداربسته مناسب برای شرکت ها

نظارت در روز و شب بر طبق شرایط نوری بسیار متفاوت است. شرایط نوری نقش مهمی در توانایی دوربین در ارائه نظارت دقیق و ثبت ویدیوهای کارآمد ایفا می کند. در زمان نصب دوربین مداربسته مناسب برای شرکت‌ها، حتما آنها را در نقاطی قرار دهید که از نور بهینه برخوردارند. حتی اگر دوربین های دید در شب تهیه کرده اید باید بدانید که بیشتر آنها باید میزان مشخصی نور داشته باشند تا بتواند تصاویر شفافی ایجاد کنند که موارد موجود در آن قابل تشخیص باشند.

نتیجه گیری دوربین مداربسته مناسب برای شرکت ها

اگر نیاز به راهنمایی جهت خرید دوربین مداربسته مناسب برای شرکت های کوچک یا بزرگ، انبار، محیط داخل یا بیرون یا مجموعه تجاری یا صنعتی خود هستید، حتما با تیم فروش نمایندگی انحصاری هایک ویژن در گیلان تماس گرفته تا اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار داده و انواع مختلف دوربین ها را به شما معرفی کنند تا با توجه به نیازهای خود بتوانید دوربین مورد نظر خود را تهیه کنید. تمام محصولات ما دارای گزینه وارانتی بوده و نرم افزار رایگان نظارت از راه دور ارائه می دهند.