دوربین مداربسته در رشت

امن الکترونیک ارائه دهنده دوربین مداربسته در رشت

مجموعه‌ امن‌ الکترونیک با ارائه دوربین مداربسته در رشت افتخار دارد که درسال‌ های گذشته با مشارکت در پروژه‌‌های کلان تمام تلاش خود را در راستای ارتقاء باکیفیت سطح فعالیت در زمینه برای نصب و راه اندازی دوربین مداربسته در گیلان و رشت ، ارائه خدمات فنی بی‌ نقص و معرفی هر چه بیشتر این مجموعه  به آحاد جامعه انجام داده است. تلاش می‌کنیم تا در سال‌های پیش‌رو در راستای دستیابی به اعتماد هرچه بیشتر از پیش شما همراهان گرامی، پیش‌برویم. ارتقای جایگاه برتر مجموعه، افزایش کیفیت و رضایتمندی ذینفعان را پیگیرانه ادامه می‌دهیم.

 

نصب و راه اندازی دوربین مداربسته در رشت

شرکت امن الکترونیک توسط گروهی از تکنسین و مهندسان متخصص و با تجربه در امر فروش دوربین مداربسته در رشت ،نصب و راه اندازی، پشتیبانی و نگهداری سیستم های نظارتی در رشت و استان گیلان امکان اجرای پروژه ها در سطوح مختلف از کوچک تا بزرگ را دارد و تجربه کار در مهمترین و بزرگترین پروژه های اجرا شده دوربین های مداربسته در رشت را دارد.

در صورتی که نیاز به اجرای پروژه مداربسته در هر سطحی دارید میتوانید از کارشناسان این شرکت مشاوره بگیرید. امن الکترونیک در زمینه پخش تجهیزات مداربسته هایک ویژن (Hikvision) و هایلوک نیز در گیلان و رشت فعال است. همکاران فعال در زمینه اجرا می‌توانند تجهیزات موردنیاز خود را براحتی دریافت و آن‌ها را در پروژه‌هایشان نصب کنند.

دوربین مداربسته در رشت

انتخاب مناسب یک دوربین مداربسته

انتخاب یک دوربین مداربسته متناسب با محل کار یا زندگی شما اولین مساله‌ای است که باید به آن توجه کنید. عدم توجه به این موضوع باعث خواهد شد تا شما یا هزینه های بیشتری بدون هیچ دلیلی بپردازید . یا از دوربین مداربسته نصب شده استفاده ای را که میخواهید نبرید. از طرفی محل نصب دوربین مدار بسته نیز بسیار مهم است. بعضا به دلیل عدم شناسایی مناسب مکان دوربین مداربسته توسط سرویس دهنده‌ها مشتری مجبور به نصب تعداد بیشتری دوربین بوده‌است . این امر باعث می شود که مشتری به ناچار هزینه بیشتری نیز پرداخت کند.

مشاورین ما در فروشگاه امن الکترونیک در زمینه طراحی، اجرا و پشتیبانی سیستم های امنیتی و نصب دوربین مداربسته در رشت با بهره گیری از سال ها تجربه موثر و نصب و اجرای سیستم های امنیتی و پشتیبانی مشتریان می توانند یک مشاور مطمئن و خوب در کنار شما باشند. مشاوره در زمینه نصب و خرید دوربین مداربسته در رشت تخصص ماست . افتخار خواهیم کرد در این زمینه مشاور شما باشیم.

 

دارا بودن استاندارد ISO 9001

استاندارد ایزو ۹۰۰۱ را استاندارد سیستم مدیریت کیفیت می نامند. درواقع  این استاندارد به دنبال ایجاد سیستمی است که کیفیت را در سراسر سازمان مدیریت می کند. همانطور که میدانید معنای مدیریت را برنامه ریزی ، کنترل ، هدایت و نظارت میدانند . در ایزو ۹۰۰۱ قرار است این اقدام ها با رویکرد کیفیت انجام شود.

هدفی که در متن استاندارد ۹۰۰۱ وجود دارد این است که سازمانی که این استاندارد را پیاده سازی و اجرا می کند متعهد شود محصولی تولید کند که ثبات کیفیت داشته باشد. یعنی اگر محصول درجه  ۱ تولید میشود ، این محصول به درجه ۲ تنزل نداشته باشد .

 

مشاوره برای خرید دوربین مداربسته در رشت

انتخاب نوع مناسب دوربین مداربسته ارتباط زیادی به کاربرد شما از این سیستم ها دارد و برای انواع مختلف ساختمان های اداری ، تجاری ، مسکونی و کارخانجات متفاوت است. تنوع دوربین های مداربسته بسیار زیاد است که بنابر کاربرد، شکل ظاهری، زاویه حرکتی و فرم حرکتی آن ها است.

به طور کلی دوربین های مداربسته مستقل از مدل شان به سه دسته آنالوگ، تحت شبکه یا IP و دو منظوره تقسیم می‌شود. این تقسیم بندی بر اساس نحوه انتقال اطلاعات دوربین به مرکز کنترل، صورت گرفته است. می توان پرکاربرد ترین مدل های دوربین مداربسته از نظر شکل ظاهری را  دوربین های گنبدی، جعبه ای و استوانه‌ای و از نظر نوع عملکرد گردان، حرارتی، دید در شب و ..  دانست. همچنین برای محیط هایی که نیاز به دید 360 درجه و کامل وجود دارد، دوربین های گردان مناسب است. دوربین های دید در شب نیز امکان ضبط تصاویر در تاریکی را فراهم می کنند.

هر کدام از دوربین‌ها در صورتی که دارای پوشش محافظتی دربرابر نفوذ آب باشد می‌توان در فضای بیرونی استفاده کرد. فضای مورد استفاده از دوربین مداربسته به بیرون و یا داخل محدود نمی شود.

توصیه می‌کنیم برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید دوربین های مدار بسته  با ما تماس بگیرید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع دوربین مداربسته با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان گیلان، شهر رشت داشته باشید.

با امن الکترونیک  امنیت را تجربه کنید!

امن الکترونیک:

  • نمایندگی دوربین مداربسته هایک ویژن در رشت
  • نمایندگی دوربین مداربسته RDS در رشت
  • نمایندگی دوربین مداربسته ویدیوپارک در رشت
  • نمایندگی دوربین مداربسته TVTدر رشت
  • نمایندگی دزدگیر اماکن GMK در رشت

دوربین های مدار بسته این آرامش و اطمینان را می دهند که همیشه یک چشم برای مراقبت از شما وجود دارد و همین امرموجب افزایش تقاضا برای استفاده از دوربین مدار بسته در سالهای اخیر شده است. ما به لطف وجود دوربینهای مدار بسته می توانیم بطور پیوسته موقعیت مورد نظر خود را ببینیم و بررسی کنیم و همچنین می توانیم به آرشیو ویدیوهای قبلی ضبط شده دسترسی داشته باشیم.

جهت دریافت لیست قیمت دوربین های مداربسته در رشت با واحد فروش تماس حاصل نمائید. با ما بهترین قیمت را و ارائه بهترین خدمات را با پشتیبانی و مشاوره بلند مدت تجربه خواهید کرد.

شرکت امن الکترونیک مرجع تخصصی فروش و نصب انواع سیستم های دوربین مداربسته در رشت و حومه

با سالها تجربه در زمینه نصب تجهیزات حفاظتی و نظارتی با ارائه ضمانتنامه رسمی محصولات و خدمات

با یک تماس، کارشناسان شرکت امن الکترونیک از محل شما به رایگان بازدید می کنند.

امن الکترونیک پیشنهادات خود را جهت نصب یک سیستم دوربین مداربسته مناسب به شما ارائه می دهد.

کارشناسی و تعیین بهترین نقاط جهت نصب دوربین های مداربسته

برای تعیین بهترین نقاط جهت نصب دوربین مداربسته کار سختی ندارید. در اینجا دو نکته کاربردی به شما آموزش می دهیم. با استفاد از همین دو نکته، بهترین نقاط و بهینه‌ترین تعداد رو برای دوربین‌های مداربسته مورد نیاز خود، پیدا می‌کنید.

ابتدا خودتون رو یک دوربین مداربسته فرض کنید که وظیفه نگهبانی از یک محیط مهم و حساس رو بر عهده دارید. در اینجا کمی تامل کنید که اگر در چه نقاطی قرار بگیرید می توانید بهترین و مناسب ترین پوشش رو از محیط داشته باشید. بدون شک چند نقطه مهم را پیدا خواهید کرد. این نقاط می تواند درب ورودی جلو و عقب ساختمان، پارکینگ ها، راه پله ها، راهرو های ورودی، درب پشت بام، محوطه لابی ساختمان، پنجره های ساختمان، فضای جلوی انباری، باشد.

حال که چند نقطه را برای نصب دوربین مداربسته انتخاب کردید. خود را سارقی تصور کنید که با آشنایی قبلی، قصد سرقت از محیط را دارید. پس شما سعی می کنید از نقاطی وارد و خارج شوید که در دید دوربین های مداربسته قرار نگیرید. اگر توانستید این کار را با فرض اینکه دوربین های مداربسته در محیط نصب هستند، انجام دهید؛ بدین معناست که دوربین های شما در مکان درستی نصب نشده اند یا اینکه از تعداد کمی دوربین مداربسته در محیط استفاده شده است. پس شما یا باید مکان دوربین های نصب شده را عوض کنید یا اینکه به تعداد دوربین ها بیفزایید.

به همین راحتی شما قادر خواهید بود بهترین و بهینه ترین تعداد را برای دوربین مداربسته خود تعیین کنید.

گارانتی از شرکت وارد کننده دوربین مداربسته

این که چه شرکتی چه محصولی را برای چه مدتی شامل خدمات گارانتی خودش بداند بسیار اهمیت دارد. البته روی قیمت آن نیز قطعا تاثیر می گذارد.

از آنجا که سیستم های حفاظتی تخصصی بوده و تعمیر و گارانتی آن ها کار ساده ای نیست. لذا داشتن یک شرکت پشتیبان قوی جهت خدمات پس از فروش و گارانتی یکی از امتیازات مهم است که بر روی قیمت تاثیر دارد. و به تجربه ثابت شده که همیشه قیمت بسیار ارزان و غیرمعقول نشانه کیفیت پایین محصول از اکثر جوانب ذکر شده در بالا است.

در خرید دوربین مداربسته تحقیق کنید تا متضرر نشوید!

ما در این مقاله تا جایی که ممکن بود شما را با عواملی که موجب ارزان تر شدن قیمت یک دوربین مداربسته می شوند آشنا نمودیم. تا براساس نیاز خود و اولویت ها و باتوجه به هزینه ای که قادر به پرداخت آن می باشید اقدام به خرید کنید. همچنین مقرون به صرفه ترین برند حال حاضر در ایران یعنی هایک ویژن را نیز به شما معرفی کردیم. با تمام این تفاصیل همواره قبل از خرید دوربین مداربسته با کارشناسان فروش دوربین مداربسته مشاوره نموده و راهنمایی بگیرید.

همکاران ما در فروشگاه امن الکترونیک همواره آماده ارائه راهنمایی و مشاوره  خرید دوربین مداربسته در رشت است.

با امن الکترونیک تماس بگیرید!

هم اکنون میتوانید برای نصب و راه اندازی و خرید دوربین مداربسته در رشت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید
و یا از فرم تماس با مجموعه امن الکترونیک ارسال درخواست فرمایید.

013-34910
09919647518

 

هم اکنون میتوانید به فروشگاه آنلاین دوربین مداربسته امن الکترونیک مراجعه و تمامی محصولات جذاب ما را مشاهده کنید.