دوربین مداربسته

دوربین مداربسته در رشت

به دنبال دوربین مداربسته ارزان در رشت هستید؟
محیط کار یا محل زندگی تان ناامن است ولی از عهده مخارج زیاد برای خرید دوربین مداربسته برنمی آیید؟
باید بدانید که تنها نیستید و به طور کلی یکی از بزرگترین دغدغه های خریداران دوربین مداربسته همواره موضوع قیمت و هزینه های خرید و نصب سیستم های امنیتی است.
کارشناسان ما در امن الکترونیک می توانند شما را در انتخاب مناسب ترین دوربین مداربسته در رشت متناسب با قیمت مورد نظر شما و با کیفیتی مناسب راهنمایی خواهند نمود.

هرچه قابلیت‌های یک دوربین مداربسته زیادتر و دارای سیستم تخصصی‌تری باشد قیمت بالاتری نیز نسبت به بقیه دوربین‌ها دارد.
همچنین نوع برند خارجی و ایرانی دوربین مداربسته نیز تاثیر قابل ملاحظه ای در قیمت این محصولات دارد.
جهت خرید یک برند ارزان و باکیفیت مناسب دوربین مداربسته در گیلان می بایست ابتدا اطلاعات کافی از انواع برندهای دوربین مداربسته داشته باشید.

هایک ویژن ارزانترین برند دوربین مداربسته با کیفیت جهان

شرکت هایک ویژن ( Hikvision )را می توان از بزرگترین کارخانه جات تولیدکننده تجهیزات امنیتی و نظارتی در چین نامید که تکنولوژی محصولات آن روزبه روز در حال ارتقا و گسترش است.
هایک ویژن در ایران تنها برندی می باشد که هم در پروژه های کوچک مانند منازل مسکونی و  هم با تجهیزات بالاتر در پروژه های بزرگ مانند پالایشگاه ها به کار می رود و دلیل آن تولید گسترده و متنوع محصولات این برند با توجه به نیاز مشتریان است.

محصولات هایک ویژن دارای یک سری اقتصادی می باشند که می توانند با برخی از ارزان ترین سیستم های حفاظتی در ایران رقابت کنند و همچنان  استانداردها و کیفیت خود را حفظ نمایند.

دوربین مداربسته هایک ویژن

یکی از دلایل قیمت مناسب هایک ویژن نسبت به کیفیت آن، توقف تولید محصولات آنالوگ قدیمی و جایگزین کردن آنها با محصولات آنالوگ HD با قیمتی کاملا مشابه است.
این محصولات آنالوگ HD برای کابردهای کم هزینه و کوچک بسیار مقرون به صرفه واقتصادی می باشند.
از دیگر دلایل مناسب بودن قیمت محصولات هایک ویژن ، فعال کردن بسیاری از قابلیت های پیشرفته حفاظتی به شکل رایگان برای سیستم های مداربسته تحت شبکه است، به طوری که هم قیمت و هم کیفیت این محصولات دربرابر برندهای رقیب قابل مقایسه نیست .

موارد مهم در هنگام خرید یک دوربین مداربسته ارزان در رشت

از عواملی که در قیمت یک دوربین مداربسته تاثیر میگذارند عبارتند از:

1- کیفیت رزولوشون تصویر دوربین مداربسته

دوربین مداربسته در رشت

رزولوشن تصویر دوربین مداربسته در قیمت آن تاثیر زیادی دارد.
برای تشخیص روزولوشن واقعی تصویر یک دوربین مداربسته میبایست ابتدا تصویر دوربین را با دستگاه DVR رکورد کنیم و سپس از تصویر آن Back Up  یا پشتیبان گرفته و در  در کامپیوتر با نرم افزار VLC Player  آن تصویر را Play  نماییم .
بدین ترتیت از طریق این نرم افزار می توانیم جزئیات و از جمله رزولوشن های تصویر را بررسی کنیم.

2- نوع خروجی تصویر دوربین مداربسته

دوربین مداربسته در رشت

نوع تصویر خروجی دوربین مداربسته بسته به آنالوگ یا تحت شبکه بودن دوربین متفاوت است. عموما دوربین های تحت شبکه از نظر قیمت گران تر از دوربین های آنالوگ می باشند.ب
رای تشخیص آنالوگ بودن یا تحت شبکه بودن دوربین باید به کابل خارجی تصویر توجه کنیم. کابل تصویر دوربین‌های مداربسته آنالوگ از نوع کابل کواکسیال است. که برای اتصال به دوربین و دستگاه DVR از کانکتور BNC بهره می‌برند. ولی دوربین های تحت شبکه از طریق سوکت شبکه cat 5  و cat6 به سوئیچ شبکه و دستگاه NVR وصل می شوند .

قیمت انواع دوربین های آنالوگ از ارزان  به گران

 • دوربین مدار بسته آنالوگ
 • دوربین مدار بسته AHD
 • دوربین مدار بسته HDCVI
 • دوربین مدار بسته HDTVI
 • دوربین مدار بسته HDSDI

3- کیس دوربین مداربسته

دوربین مداربسته در رشت

 

کیس دوربین های مداربسته از نظر جنس و سایز و طراحی روی قیمت دوربین مداربسته همواره تاثیر گذار خواهد بود.

 • جنس کیس دوربین مداربسته بسته به پلاستیک و یا فلزی بودن روی قیمت آن تاثیرگذار است.
 • ابعاد کیس دوربین مداربسته در تعیین قیمت دوربین های مداربسته موثر است.
 • پایه داربودن کیس های دوربین مداربسته موجب قیمت گرانتر آنها نسبت به دوربین های بدون پایه می گردد.
 • جنس رنگ کیس دوربین مداربسته نیز تاثیر اندکی در قیمت آن خواهد داشت .
 • کیس هایی که دارای طراحی ویژه و انحصاری می باشند معمولا در برند های معتبر از قیمت بالاتری برخوردارند .
 • ویژگی ضد آب بودن دوربین نیز از عوامل تاثیر گذار بر قیمت دوربین مداربسته می باشد .

4- ویژگی دید در شب دوربین مداربسته

دوربین مداربسته در رشت

 

در دوربین‌هایی که دارای ویژگی دیددرشب هستند ، نوع LEDهای دیددرشب و تعداد آنها در قیمت دوربین مداربسته تاثیر گذار هستند.

معمولا LED  های Array  و Power Array  قیمت و کیفیت بالاتری نسبت به LED های معمولی دارند .

نوع، جنس و برند لنز دوربین مداربسته

دوربین مداربسته در رشت

نوع لنز دوربین نیز بر قیمت دوربین مداربسته تاثیر می گذارد. معمولا لنزهای فیکس ارزان‌تر از انواع دیگر است . به ترتیب لنزهای وریفوکال و موتوردار قابل کنترل دارای قیمت بالاتری است.

5- نوع سنسور تصویر دوربین مداربسته

دوربین مداربسته در رشت

 

نوع سنسور و DSP تصویر در رزولوشون های یکسان باهم متفاوت باشند و بر قیمت دوربین مداربسته نیز تاثیر گذار است. سنسور های تصویر مهم ترین بخش دوربین های مداربسته است.
زیرا نور تابیده شده از لنز مستقیما به سنسور برخورد کرده و تبدیل به جریان الکتریکی و اطلاعات تصویر می شود. درصورت استفاده از سنسورهای متفرقه ممکن است با گذشت زمان کیفیت تصویر از بین رفته و پس از یکسال دوربین کاملا غیرقابل استفاده شود. از معروف ترین سنسورهای تصویر ساخت شرکت سونی بوده که از کیفیت بالایی برخوردارند.

همین دلایل هایک ویژن را به یک برند دوربین مداربسته ارزان در رشت و درعین حال باکیفیت در بین سیستم های حفاظتی تبدیل نموده و به خصوص در ایران بسیار پرفروش است.
ما در امن الکترونیک نیز تمامی تنوع محصولات هایک ویژن را در اختیار مشتریان قرار داده ایم و با مشاوره های تخصصی مشتریان را در انتخاب محصول مناسب با قیمت شان در خرید دوربین مداربسته در رشت با قیمت ارزان یاری می کنیم.

نرم افزار داخلی دوربین مداربسته

نرم افزار داخلی دوربین مداربسته اگرچه معمولا در هنگام خرید دوربین زیاد موردتوجه قرار نمیگیرند. اما باید بدانید که تاثیر بسزایی در قیمت دوربین مداربسته دارند. تفاوت نرم‌افزارهای داخلی در دوربین‌هایی که دارای ویژگی‌های مشابهی بوده اما تصاویر متفاوتی را ارائه می‌دهند مشهود است. کارخانجات مختلف سرمایه گذاری های متفاوتی بر روی نرم افزار دوربین های مداربسته انجام میدهند. که این سرمایه گذاری ها تاثیر غیر مستقیمی بر قیمت دوربین مداربسته خواهد داشت .

سازنده و طراح برند دوربین مداربسته

دوربین مداربسته در رشت

 

دوربین های مداربسته ای که در کارخانجات معتبر تولید می شوند از مواد  اولیه و قطعات با کیفیت بالا ساخته می شوند. که این قطعات در طول عمر دوبین مداربسته تاثیر به سزایی دارند
در نتیجه قیمت تمام شده بیشتری نسبت به برندهای معمولی دارند.
در مقابل دوربین‌های مداربسته‌ای که توسط تولیدکنندگان غیرمجاز تولید می‌شوند دارای لوازم بسیار بی‌کیفیت و غیراستاندارد هستند. که این اجناس از یک دوربین مداربسته واقعی فقط نام آن را یدک می‌کشند و قطعا دارای قیمت پایین‌تری هستند.
نکته قابل توجه اینکه سعی کنید از برندهای دوربین مداربسته متوسط به بالا و معتبر استفاده کنید.
برندهای معتبری مانند هایک‌ویژن وجود دارند که باارائه استانداردها و کیفیت مناسب قیمت کاملا مناسب و مقرون به صرفه‌ای دارند.

گارانتی از شرکت وارد کننده دوربین مداربسته

این که چه شرکتی چه محصولی را برای چه مدتی شامل خدمات گارانتی خودش بداند بسیار اهمیت دارد. البته روی قیمت آن نیز قطعا تاثیر می گذارد.

از آنجا که سیستم های حفاظتی تخصصی بوده و تعمیر و گارانتی آن ها کار ساده ای نیست. لذا داشتن یک شرکت پشتیبان قوی جهت خدمات پس از فروش و گارانتی یکی از امتیازات مهم است که بر روی قیمت تاثیر دارد. و به تجربه ثابت شده که همیشه قیمت بسیار ارزان و غیرمعقول نشانه کیفیت پایین محصول از اکثر جوانب ذکر شده در بالا است.

در خرید دوربین مداربسته تحقیق کنید تا متضرر نشوید!

ما در این مقاله تا جایی که ممکن بود شما را با عواملی که موجب ارزان تر شدن قیمت یک دوربین مداربسته می شوند آشنا نمودیم. تا براساس نیاز خود و اولویت ها و باتوجه به هزینه ای که قادر به پرداخت آن می باشید اقدام به خرید کنید. همچنین مقرون به صرفه ترین برند حال حاضر در ایران یعنی هایک ویژن را نیز به شما معرفی کردیم. با تمام این تفاصیل همواره قبل از خرید دوربین مداربسته با کارشناسان فروش دوربین مداربسته مشاوره نموده و راهنمایی بگیرید.

همکاران ما در فروشگاه امن الکترونیک همواره آماده ارائه راهنمایی و مشاوره  خرید دوربین مداربسته در رشت است.