برند HIKVISION

دوربین مداربسته هایک‌ ویژن در رشت

هایک‌ ویژن (Hikvision) یک شرکت چینی فعال در زمینه تولید تجهیزات حفاظتی و
یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستم های حفاظتی دنیا است. امن الکترونیک نماینده رسمی دوربین مداربسته هایک‌ ویژن در رشت است. تخصص اصلی این شرکت تولید تجهیزات مرتبط با نظارت تصویری (دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته) است.

این شرکت کار خود را از سال 2001 آغاز کرد و 15 سال گذشته توانسته بخش بزرگی از سهم بازار تجهیزات حفاظتی دنیا را از آن خود کند.

خط مشی فعلی هایک‌ ویژن در راستای افزایش کیفیت محصولات و بالابردن کیفیت تولید آنهاست به طوری که امکان دسترسی مشتریان به محصولات کاملا با کیفیت را با قیمتی بسیار مناسب فراهم کند. هایک ویژن همچنین در دو سال اخیر تلاش کرده در بازارهای مرتبط با سیستم های حفاظتی مانند تجهیزات کنترل تردد، حفاظت مستقیم، اعلام حریق و … هم فعالیت خود را گسترش دهد.

مزایای دوربین مداربسته هایک‌ ویژن در رشت

می توان گفت هایک‌ ویژن تنها برندی در ایران است که به صورت مشترک در پروژه ها کوچک (خانه ها، واحد های اداری و تجاری کوچک و …) و پروژه های بسیار بزرگ (پالایشگاه ها، کارخانه های بزرگ و …) مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل این موضوع تولید طیف بسیار وسیعی از محصولات با توجه به نیاز مشتریان است.
به طوری که محصولات سری اقتصادی هایک ویژن میتوانند با برخی از ارزان قیمت ترین تجهیزات حفاظتی در ایران رقابت کنند و همچنان کیفیت و استانداردهای خود را حفظ کنند.

تنوع در محصولات هایک ویژن

تنوع محصولات هایک ویژن بسیار بالاست و تقریبا تمام محصولات و تجهیزات امنیتی نظارتی را شامل می شود.
همچنین دوربین های مداربسته و دستگاه‌های ضبط سایر محصولاتی که در خط تولید هایک ویژن قرار دارند. از جمله: دستگاه های هیبریدی، سوئیچ شبکه، انواع لنز، منبع تغذیه، دستگاه توزیع کننده، دستگاه اینترکام ، اکسس کنترل، دستگاه سنجش اثر انگشت، کارت های هوشمند الکترونیکی، ماژول های امنیتی، قفل های مغناطیسی و … است.

هم اکنون انواع دوربین مداربسته هایک ویژن را در فروشگاه امن الکترونیک مشاهده کنید.