این مکان مجهز به دوربین مدار بسته میباشد

در این مقاله سعی می کنیم تا به ضرورت استفاده و یا عدم استفاده از برچسب های این مکان مجهز به دوربین مداربسته میباشد بپردازیم و بررسی کنیم که پس از اقدام به نصب دوربین مداربسته در رشت آیا بهتر است که از طریق برچسب ها دیگران را از وجود این سیستم امنیتی آگاه کنیم و یا عدم اطلاع افراد از این قضیه نتیجه بهتری دارد ، در ادامه با ما همراه باشید.

این مکان مجهز به دوربین مدار بسته میباشد

CCTV IN OPERATION

نصب برچسب های هشدار دهنده

با توجه به تجربه ما ثابت شده عده بسیاری از افرادی که اقدام به نصب دوربین مداربسته در رشت می کنند ترجیح می دهند که از برچسب های این مکان مجهز به دوربین مدار بسته میباشد استفاده نکنند ، تا به قولی اقدام به مچ گیری و به دام انداختن فرد خاطی کنند ، اما آیا این ایده درستی است؟

اهمیت برچسب این مکان مجهز به دوربین مدار بسته میباشد

در ابتدا باید بدانید که تمام سیستم های امنیتی از جمله دوربین مدار بسته دارای قطعات سخت افزاری و نرم افزاری بسیاری هستند و حتی با وجود استفاده از اجناس با کیفیت و نصب اصولی باز هم امکان بروز مشکل و خطا در آن ها وجود دارد ، این یعنی شاید در آن لحظه حیاتی مشکلی مانع از ذخیره تصاویر در سیستم امنیتی شما شود و در عین حال به دلیل عدم اطلاع رسانی از وجود دوربین مدار بسته فرد خاطی با خیالی آسوده فعالیت خود را انجام داده و در انتها شما نیز هیچگونه مدرکی از آن ندارید!

نکته:

لازم به ذکر است که در بخشی از قانون ضرورت اطلاع رسانی برای وجود دوربین های مداربسته قید شده است!

پیشگیری ار وقوع جرم

یکی از عوامل مهمی که باعث می شود ما اصرار به آگاهی دادن و نصب هشدار های این مکان مجهز به دوربین مداربسته میباشد کنیم این است که آگاهی از وجود دوربین مداربسته تا حد زیادی میتواند از وقوع جرم و یا خطا توسط افراد پیشگیری کند و همانطور که میدانید پیشگیری بهترین درمان است.

نکته:

برچسب های هشدار دهنده وجود دوربین مدار بسته اشکال و رنگ های متفاوتی دارند ، اما نکته ای که در انتخاب آن ها اهمیت فراوان دارد این است که تا حد امکان از آن هایی که بیشتر به چشم می آیند و دارای رنگ های تندی هستند استفاده کنید و آن ها را در محل هایی که کاملا در معرض دید هستند نصب کنید ، برای مثال درب ورودی بسیار مناسب است.

جنبه روانی

یکی از دلایلی که با اطلاع رسانی این مکان مجهز به دوربین مداربسته میباشد باعث جلوگیری از وقوع جرم میشود ، جنبه روانی دوربین مداربسته است که میتوان گفت در بخش امنیتی بسیار حائز اهمیت است و تا حد زیادی مانع از رفتار های مجرمانه می شود.

توصیه ما به شما

ما به شما در امن الکترونیک نمایندگی رسمی هایک ویژن در گیلان توصیه می کنیم که برای برقراری هر چه بیشتر امنیت و برای پیشگیری از اقدامات افراد متخلف حتما اقدام به نصب برچسب های هشدار دهنده و اطلاع رسانی به وجود دوربین مدار بسته و دیگر سیستم های امنیتی کنید.

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

محصولات