اتصال رابط 22 پینی

با به کارگیری این رابط نصاب می تواند به سادگی تنها با یک رابط تمامی اتصالات توان الکتریکی ، صدا و تصویر و RS – 485 را نصب کند

همچنین می توان پین هایی را جهت ارسال و دریافت سیگنال های هشدار و فعال سازی آژیر و فلش تعریف کرد که بدین منظور طراحی شده‌اند و برای رؤیت این قابلیت در دوربینها میتوانید به نمایندگی دوربین مدار بسته در رشت مراجعه نمایید.

تعریف رابط 485-RS

برای کنترل دوربین مدار بسته می توان از یک صفحه کلید استفاده کرد. همچنین می توان کنترل دوربین را از طریق درگاه سریال 485-RS دستگاه DVR و یا درگاه سریالی یک کامپیوتر و اجرای نرم افزار کنترل کننده دوربین روی آن انجام داد. مهمترین مسئله برای استفاده از کنترل کننده پرتکل ارتباطی است که دوربین از آن پشتیبانی می کند. برای بررسی این مسئله باید به راهنمای نرم افزار روی کامپیوتر و یا راهنمای کنترل کننده مراجعه کرد.

کابل مطلوب جهت ارتباط 485-RS، کابل CAT5 است که ارتباط بین دوربین و کنترل کننده مربوطه را برقرار می سازد. طول کابلی نباید از ۱۲۰۰ متر بیشتر باشد که در این صورت به کارگیری Repeater توصیه می شود. در صورتیکه به مباحث دوربین مدار بسته علاقمند هستید می توانید  به امن الکترونیک نمایشگاه دائمی دوربین مدار بسته در رشت و نمایندگی انحصاری و رسمی هایک ویژن در رشت مراجعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *