اتصال رابط ۲۲ پینی

با به کارگیری این رابط نصاب می تواند به سادگی تنها با یک رابط تمامی اتصالات توان الکتریکی ، صدا و تصویر و RS – ۴۸۵ را نصب کند

همچنین می توان پین هایی را جهت ارسال و دریافت سیگنال های هشدار و فعال سازی آژیر و فلش تعریف کرد که بدین منظور طراحی شده‌اند و برای رؤیت این قابلیت در دوربینها میتوانید به نمایندگی دوربین مدار بسته در رشت مراجعه نمایید.

تعریف رابط ۴۸۵-RS

برای کنترل دوربین مدار بسته می توان از یک صفحه کلید استفاده کرد. همچنین می توان کنترل دوربین را از طریق درگاه سریال ۴۸۵-RS دستگاه DVR و یا درگاه سریالی یک کامپیوتر و اجرای نرم افزار کنترل کننده دوربین روی آن انجام داد. مهمترین مسئله برای استفاده از کنترل کننده پرتکل ارتباطی است که دوربین از آن پشتیبانی می کند. برای بررسی این مسئله باید به راهنمای نرم افزار روی کامپیوتر و یا راهنمای کنترل کننده مراجعه کرد.

کابل مطلوب جهت ارتباط ۴۸۵-RS، کابل CAT5 است که ارتباط بین دوربین و کنترل کننده مربوطه را برقرار می سازد. طول کابلی نباید از ۱۲۰۰ متر بیشتر باشد که در این صورت به کارگیری Repeater توصیه می شود. در صورتیکه به مباحث دوربین مدار بسته علاقمند هستید می توانید  به امن الکترونیک نمایشگاه دائمی دوربین مدار بسته در رشت و نمایندگی انحصاری و رسمی هایک ویژن در رشت مراجعه کنید .

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

محصولات